BAHAR TOKSOY GUIDETTI – 2019 YAZ KAMPI

Akademi bünyesinde gerçekleşecek bu yaz kampı, kız çocuklarına gelecekte iyi birer sporcu olmalarının ötesinde, hayallerinin peşinden koşan, kendi ayakları üzerinde duran, araştırmaya, öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık, güçlü, cesur, yardımsever kadınlar olmaları için ilham vermeyi amaçlamaktadır.

Kamp programı sportif gelişimin yanı sıra, farklı eğitimler ile çocukların kişisel ve sosyal açıdan gelişimine katkıda bulunmak üzerine kurgulanmıştır. Voleybol antrenmanlarının hedefi; temel teknikleri öğretmek, belirli beceriler üzerine odaklanmak, fiziksel ve zihinsel güç kazandırmak ve sporcu disiplini aşılamaktır. Saha dışı eğitim ve aktivitelerin hedefi; takım ruhunu güçlendirmek, özgüveni artırmak, hayal kurma, hedef koyma, keşfetme becerilerini geliştirmektir.

Kamp, 27 Temmuz - 02 Ağustos 2019 tarihleri arasında, İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Maslak Kampüsü'nde 6 gece, 7 gün konaklamalı olarak gerçekleştirilecektir. Kamp kontenjanı 48 kişidir ve 10-14 yaş arasında voleybolu seven tüm kız çocuklarına açıktır. Katılımcılar kampın ilk günü, antrenörler tarafından seviyelerine göre gruplandırılacaklardır. Antrenmanların yanı sıra, gün boyu sürecek saha dışı eğitimler, konaklama, yemek gibi aktivitelerin tamamı 7/24 güvenliğin sağlandığı üniversite kampüsü içerisinde gerçekleşecektir.

KAYIT TALEP FORMU

KAMP DETAYLARI

Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsü
27 Temmuz 2019
2 Ağustos 2019
10-14 Yaş

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya'da Takip Edin!